Mendicity Institution dirba su benamiais ir pažeidžiamais asmenimis tikėdamiesi užkirsti benamystės ir vargo vystymąsi, suteikdami reikalingą paramą žmogui įeiti į darbo rinką. Mes esame įsitikinę, kad tik įgalintas žmogus gali pradėti kurti pilnavertišką gyvenimą savarankiškai.

2012 m. Mendicity institucija sukūrė ir sėkmingai plėtoja paramos tinklą pačiai pažeidžiamiausiai visuomenės grupei – benamiams emigrantams. Emigrantams, kurie yra ant ribos tapti benamiais, su silpna anglų kalba, be teisės į socialines paramas, turintiems priklausomybių problemų, teistumo įrašų, bedarbiams, asmenims neturintiems artimųjų paramos, izolietiems ir vargstantiems.

Šiuo metu Mendicity institucijoje veikia nemokama valgykla (pusryčiai 9.00-9.30 val., pietūs 10.30-13.00 val.). Taip pat labai populiari darbo klinika, kuri suteikia informaciją apie įsidarbinimo procedūrą ir darbo agenturas Airijoje, padeda susirasti darbą, parašyti CV, pasiruošti interviu, užpildyti reikalingas formas ir dokumentus. Norintiems tobulintis, dirbti ir integruotis, bet neturintiems pakankamai anglų kalbos žinių, Safe Pass, ar kitų reikalingų profesinių žinių bei patirties, Mendicity nukreipia į reikalingas mokymosi įstaigas.

Mendicity instituacija  lanko įkalintus emigrantus kalėjimuose, suteikia jiems reikalingą informaciją, padeda palaikyti ryšius su artimaisiais, tarpininkauja su įstaigų darbuotojais.  Mendicity  Institution  padedame vargstantiems su priklausomybėmis ar sveikatos problemomis  gauti nukreipimus į gydymo įstaigas, sveikatos centrus, susitvarkyti medicinos kortelei reikalingus dokumentus.

Taip pat padedama norintiems, bet neišgalintiems gryžti į tėvynę.

Institucijoje paslaugos teikiamos lietuvių, anglų, lenkų, rumunų, rusų, prancūzų ir ispanų kalbomis.

Jūs galite atvykti pas mus nuo pirmadienio iki penktadienio, priėmimo valandomis 10.30-13.00.

Pasiteirauti arba susitarti dėl susitikimo galima telefonu:

 

Florin (angliškai, rumuniškai): 086 0203896 

Radu (angliškai, rumuniškai, rusų): 086 0203944