Mendicity Institution dirba su benamiais ir pažeidžiamais asmenimis tikėdamiesi užkirsti benamystės ir vargo vystymasi, suteikdami reikalingą paramą žmogui įsilieti į darbo rinką.Mes esame įsitikinę, kad tik įgalintas žmogus gali pradėti kurti pilnavertišką gyvenimą savarankiškai.

_MG_10242012 Mendicity Institution sukūrė ir sėkmingai pletoja paramos tinklą pačiai pažeidžiamiausiai visuomenės grupei- benamiams emigrantams.Emigrantams, kurie yra ant ribos tapti benamiais, su silpna anglų kalba, be teisės į socialines paramas, turintiems priklausomybių problemų, teistumo įrašų, bedarbiams, asmenims neturintiems artimųjų paramos, izolietiems ir vargstantiems.

Šiuo metu Mendicity Institution veikia nemokama valgykla (pusryčiai 9.00-9.30val., pietūs 10.30-13.00val.). Taip pat labai populiari DARBO klinika, kuri suteikia informacija apie įsidarbinimo procedūrą ir darbo agenturas |Airijoje, padeda susirasti darbą, parašyti CV, pasiruošti interviu, užpildyti reikalingas formas ir dokumentus. Norintiems tobulintis, dirbti ir integruotis , bet neturintiems pakankamai anglų kalbos, Safe Pass, ar reikalingų profesinių žinių ir patirties, Mendicity nukreipia į reikalingas mokymosi įstaigas.

Mendicity Institution lanko įkalintus emigrantus kalėjimuose, suteikia jiems reikalingą informaciją, padeda palaikyti ryšius su artimasiais, tarpininkauja su įstaigų darbuotojais.

Mendicity Institution padedame vargstantiems su priklausomybėmis ar sveikatos problemomis gauti nukreipimus į gydymo įstaigas, sveikatos centrus, susitvarkyti medicinos kortelei reikalingus dokumentus..

Norintiems, bet neišgalintiems gryžti į tėvynę suteikama praktinė parama tai įgyvendinti.

Paslaugos teikiamos lietuvių, anglų, lenkų, rumunų, rusų, prancūzų ir ispanų kalbomis.

Jūs galite atykti pas mus nuo pirmadienio iki penktadienio, priėmimo valandomis 10.30-13.00 .

Pasiteirauti ir susitarti del susitikimo skambinkite telefonais: ofiso tel.nr. 01-6773308 ; (angliškai ir lenkiškai) Hanna tel. nr. 089-2132789 ; (angliškai ir rumuniškai) Florin tel.nr. 089-2133343.